Logo

Jak odnieść sukces w e-commerce w Polsce

Date

Thursday, September 24, 2020

Time

03:00 PM Europe/Warsaw

convert to my timezone
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email,click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Tadeusz Żórawski

Global eCommerce Strategy Director w Molecular BBDO.
Posiada niezwykłe doświadczenie w branży reklamowej i mediowej, wiele lat zarządzał czołowymi domami mediowymi w Polsce takimi jak PHD i Universal McCann, w którym spędził ponad 20 lat. Były lider projektu łączącego start-upy z korporacjami, branżowego projektu ewolucji badań mediowych i inicjator projektu SmartHuman, prezentującego nowe technologie. Lider biznesu, strateg i ekspert w dziedzinie komunikacji marketingowej, mediów, reklamy, e-commerce, nowych technologii, Niezwykle ciekawy i prawy człowiek, doskonały mówca i meloman.
Presenter

Maciej Żyto

Digital Director w Play.
Posiada 20 letnie doświadczenie menadżerskie w omnichannel retail, programach lojalnościowych i telekomunikacji. Praktyk codziennej, mrówczej pracy, opartej na mądrej strategii, czego nauczył go sport. Pragnie uczynić e-commerce perłą polskiej ekonomii. Jest również mówcą podczas wydarzeń dotyczących rozwoju osobistego i zawodowego, gdzie opiera się na swoich doświadczeniach w biznesie, bieganiu ultra oraz wyprawach zimowych.

Agenda

Molecular Talks to nowy comiesięczny cykl webinarów poświęconych potędze działań e-commerce. Będą to 30. minutowe spotkania eksperckie z ciekawym człowiekiem a każde będzie prowadzone przez… redaktora Tadeusza Żórawskiego - Global eCommerce Strategy Director w Molecular BBDO.  Pierwszy webinar pt. „Jak odnieść sukces w e-commerce w Polsce?” będzie o tym, jaki jest potencjał rynku w Polsce na tle Europy, które kategorie sprzedażowe są już nasycone, a w których mogą się pojawić nowi gracze, jakie są bariery i drivery wzrostu e-comm w Polsce i na co Polacy wydają najwięcej w e-commerce. Na pytania odpowiadał będzie nasz gość: Maciej Żyto - wieloletni szef digitalu i e-commerce w firmach takich jak: Play, Douglas, Euro RTV AGD i innych.

Startujemy już 24 września 2020, o godzinie 15:00

Molecular BBDO to globalny hub, który świadczy usługi doradcze i produkcyjne w zakresie e-commerce dla klientów dla klientów z Polski oraz dla całej sieci BBDO Worldwide. Strukturę tworzy zespół ekspertów i entuzjastów e-commerce, z doświadczeniem projektowym na ponad 50 międzynarodowych rynkach, w tym dla takich gigantów, jak Amazon, Walmart, Target, Alibaba Group czy JD.com. Oddział pracuje z warszawskiej siedziby BBDO, skąd koordynuje pracę dla globalnych klientów agencji.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Poprzez podanie nam swoich danych (adres e-mail) i zapis na webinar, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BBDO Warszawa Sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000125186. Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): 526-02-15-071 jako administratora danych osobowych w celu realizacji i wzięcia udziału w webinarze.
Administratorem Twoich danych osobowych jest BBDO Warszawa sp. z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6C, 01-531 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane,
Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w następujących celach:
  • wzięcia udziału w webinarze – przez okres do zakończenia realizacji usług związanych z webinarem
  •   w celach kontaktowych i prowadzenia współpracy. 
  • Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: http://bbdo.klauzula-informacyjna.pl. W przypadku pytań lub skorzystania z przysługujących praw wyślij email na adres daneosobowe@bbdo.com.pl lub wyślij wiadomość pocztą na adres naszej siedziby
Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wyrażona przez Ciebie chęć wzięcia udziału w webinarze (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także jedna ze zgód marketingowych w zakresie przekazania adresu e-mail lub numeru telefonu (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może być w każdym czasie wycofana. 
W każdym czasie, w zakresie dopuszczalnym wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. 
Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres daneosobowe@bbdo.com.pl  Jeżeli mimo naszego wsparcia uznasz, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Spółkę danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne.

PEŁNA TREŚĆ ZGODY MARKETINGOWEJ
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BBDO Warszawa sp. z o.o. , jako administratora, moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymywania informacji handlowych o produktach lub usługach świadczonych przez BBDO Warszawa sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu przedstawienia naszych produktów i usług. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres daneosobowe@bbdo.com.pl lub na adres siedziby.